Wesele w tradycyjnym stylu - czyli jakie?

Wesele w tradycyjnym stylu - czyli jakie?

Tradycyjne wesele to coś, do czego powoli powracamy. Ostatnio dużym powodzeniem cieszyły się wesela tematyczne, których charakter był bardzo nowoczesny. Natomiast teraz zdecydowanie stawiamy na powrót do korzeni. Przypominają nam się rozwiązania, które były stosowane kiedyś. Nic dziwnego, wesela, które kiedyś miały miejsce, odznaczał przede wszystkim cudowny klimat. Sprawdź, co warto więc wykorzystać!

Toppery to obowiązkowy element stołu

Toppery pięknie ozdbiają stół i czynią go wyjątkowym. Rustykalnym elementem wesela może okazać się topper drewniany. To on sprawia, że stół prezentuje się nietypowo i z klasą. Drewno zawsze wygląda dobrze oraz elegancko. Wystarczy podejść do niego w odpowiedni sposób. Inaczej może być Ci naprawdę ciężko znaleźć klasyczne ozdoby. Natomiast drewno zawsze pozostaje w modzie. Wystarczy tylko podejść do niego we właściwy sposób oraz z pomysłem. Reszta dekoracji również może być drewniana, aby dopasować się do toppera. Zatem pamiętaj, by kolor drewna odpowiadał innym ozdobom. Wtedy na pewno będziesz usatysfakcjonowany całością. Wystarczy odpowiednie podejście oraz odrobina wyobraźni pod względem urządzania salki. Nie będziesz zawiedziony, poproś o pomoc swoich najbliższych i razem stwórzcie coś cudownego.

Co powiesz na księgę gości?

Księga gości zawsze sprawdzała się doskonale. Jednak z czasem często rezygnowano z tego typu pamiątki. Obecnie bardzo chętnie sięga się po księgę gości. Do tego, aby się wpisać przydatne mogą okazać się porządne pióra wieczne. Ich obecność pozwoli Ci wydobyć to, co najlepsze oraz zostawić po sobie elegancki ślad. Zatem pozostaw księgę gości, aby goście mogli się wpisać. Na pewno nie pożałujesz obecności takiej pamiątki. Po prostu weź pod uwagę wszystkie kluczowe kwestie, a na pewno będzie dobrze. Niech każdy gość zostawi coś po sobie. Oprócz imienia i nazwisko goście mogą umieścić również chociażby sentencję lub życzenia dla Młodej Pary. Wszystko zależy od ich inwencji twórczej.

Zamiast winietek postaw na etykiety

Jeżeli chcesz umieścić gości przy konkretnych stolikach, przeważnie przydają się winietki. Natomiast my zaproponujemy Ci coś znacznie bardziej oryginalnego, a mianowicie druk etykiet. Tak, tak, mówimy o etykietach sklepowych, które będą doskonale wyglądać także przy stolikach weselnych. Dzięki temu każdy gość będzie wiedział, gdzie ma usiąść i całość nie będzie problematyczna. Co tu dużo mówić, sprawdź sam jak to wygląda. W Internecie znajdziesz wiele rozmaitych inspiracji, które będą dla Ciebie pomocne.