Upominek z okazji Dnia Ojca. Na co postawić?

Upominek z okazji Dnia Ojca. Na co postawić?

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. To doskonała okazja do wręczenia kochanemu tacie drobnego upominku. Na co jednak postawić? W Polsce święto to obchodzimy 23 czerwca, a zatem nie zostało już zbyt wiele czasu do namysłu. Dziś prezentujemy kilka ciekawych pomysłów, które z pewnością ucieszą każdego tatę!

Kosmetyki samochodowe

Zdecydowana większość mężczyzn posiadających własne auta stara się o nie dbać tak dobrze, jak tylko potrafi. Jeśli twój tata również należy do tego grona, jednym z najlepszych prezentów w jego przypadku może okazać się nowoczesny zestaw specjalnych kosmetyków do auta. Najczęściej składa się on z wysokiej jakości past do karoserii i tapicerki, różnego rodzaju lakierów i innych środków, dzięki którym samochód taty zawsze będzie prezentował się doskonale. Do tego typu zestawów najczęściej dołączona jest również dedykowana ściereczka do samochodu.

Spersonalizowany brelok

Jeśli chcesz szczególnie okazać swojemu tacie wdzięczność za jego troskę i miłość, postaw na spersonalizowany upominek z grawerem. Lepiej bowiem zrezygnować z bezużytecznych ramek na zdjęcia czy figurek. Tego typu przedmioty są raczej domeną mam. Tacie zdecydowanie lepiej kupić praktyczny brelok z latarką i zapalniczką, który zawsze będzie miał przy sobie. Jeśli tata ceni sobie ekologię i filozofię zero waste, możesz postawić na brelok z drewna. Właśnie w taki sposób produkowane są obecnie ekologiczne gadżety reklamowe, które są niezwykle wytrzymałe i estetyczne. Sprawdź ofertę któregoś z producentów i zainspiruj się!

Elektroniczny gadżet

Naszą ostatnią propozycją doskonałego upominku z okazji Dnia Ojca jest oczywiście gadżeciarska elektronika. Który mężczyzna nie lubi tego typu produktów? Z pewnością każdy cieszy się na widok nowego urządzenia, które może następnie testować i sprawdzać w różnych okolicznościach. Jaki gadżet elektroniczny wybrać dla taty z okazji jego święta? Jeśli udało ci się np. zauważyć, że czytuje ostatnio blog o kamerach samochodowych, być może marzy o własnym sprzęcie tego typu? Alternatywą są z kolei nowoczesne słuchawki bezprzewodowe lub praktyczny zegarek typu smartwatch. Tego typu upominek z całą pewnością skradnie serce twojemu kochanemu tacie!

Dzień Ojca to idealna okazja, aby podziękować tacie za jego bezgraniczną miłość, oddanie i troskę. Drobny upominek i szczere życzenia z całą pewnością wywołają szczery uśmiech na jego twarzy! Warto jednak wybrać praktyczny prezent, ponieważ ojcowie słyną z tego, że właśnie takie upominki najbardziej doceniają.